Co to jest Shopify i jak działa?

Co to jest Shopify? Być może oglądałeś film na YouTube o otwieraniu sklepu internetowego w Shopify. A może Twój znajomy wciąż mówi o Shopify i wstydzisz się zapytać. Cóż, na szczęście dla Ciebie podzielimy się tym, czym jest Shopify, zaletami i wadami korzystania z Shopify, co oferuje i nie tylko. Zanurzmy się więc.

Co to jest Shopify?
Shopify to platforma e-commerce, której możesz użyć do zbudowania swojego sklepu zarówno online, jak i offline. Blogerzy korzystają z WordPressa. Właściciele sklepów korzystają z Shopify. Umożliwia sprzedaż zarówno online za pomocą własnej strony internetowej, jak i/lub osobiście w Shopify POS. Ten kreator witryn e-commerce ma funkcje dla wszystkich, od początkujących po ekspertów w dziedzinie e-commerce.

Możesz zarejestrować się w bezpłatnej 14-dniowej wersji próbnej Shopify, aby samodzielnie ją przetestować. Podczas okresu próbnego możesz zbudować własny sklep internetowy, przetestować bezpłatne aplikacje Shopify, a jeśli wystarczająco mocno się promujesz, dokonaj pierwszej sprzedaży. Ceny Shopify zaczynają się od 9 USD miesięcznie, jeśli korzystasz z planu Lite. Jednak większość właścicieli sklepów po raz pierwszy zaczyna od planu Shopify Basic od 29 USD miesięcznie. Jeśli prowadzisz firmę od dłuższego czasu, możesz preferować Shopify, Advanced Shopify lub Shopify Plus w zależności od potrzeb biznesowych.

Co robi Shopify?
Shopify zapewnia podstawy do prowadzenia biznesu e-commerce. Wchodząc w przestrzeń sprzedaży online, oczekuje się, że otworzysz witrynę sklepową, prezentujesz produkty, kontaktujesz się z klientami, przyjmujesz płatności i nie tylko. Shopify oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do zarządzania każdą z tych czynności. Pomyśl o platformie Shopify jako o facylitatorze pracującym nad ułatwieniem procesu sprzedaży produktów przez Internet.

Co to jest Shopify Plus?
Shopify Plus to platforma e-commerce Shopify dla przedsiębiorstw dla większych firm lub firm, które chcą skalować. Oferuje zaawansowane funkcje raportowania, obsługę klienta o wyższym priorytecie, możliwość obsługi większej liczby zamówień i nie tylko.

Co to jest Shopify Lite?
Shopify Lite to niedrogi plan, który pozwala sprzedawać produkty w istniejącej witrynie internetowej. Jeśli masz witrynę, która nie jest hostowana w Shopify, sprzedawaj za pomocą przycisku Kup bez hostingu Shopify. Możesz także korzystać z czatów na Messengerze, sprzedawać zarówno online, jak i offline oraz wysyłać faktury w ramach planu 9 USD.

Co to jest Shopify POS?
Shopify Point of sale (POS) to aplikacja, która umożliwia sprzedaż produktów w trybie offline. Możesz sprzedawać produkty w sklepie fizycznym, na targach, w sklepach typu pop-up lub podczas innych wydarzeń osobiście, korzystając z Shopify POS. Możesz akceptować płatności za pomocą iPhone’a, iPada lub Androida za pomocą aplikacji POS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *