Integracja sklepu z Facebookiem

Promuj i sprzedawaj swoje produkty tam, gdzie Twoi klienci spędzają czas w internecie.

Sklep na Facebooku

Ogromna popularność Facebooka powoduje, że może to być jeden z najważniejszych kanałów sprzedaży dla Twojego sklepu internetowego.

Czasy, kiedy Facebook służył głównie do komunikacji społecznej, minęły. Obecnie Facebook to także potężna platforma handlowa.

Chcesz otworzyć sklep na Facebooku? Sekcja „Sklep” na Facebooku pozwala prezentować i sprzedawać produkty klientom. Warto zauważyć, że funkcjonalności fanpage’ów sklepów utworzonych w USA i w Polsce są podobne. W USA można prowadzić sprzedaż bezpośrednio z poziomu strony Facebooka, podczas gdy klienci sklepów na Facebooku w Polsce muszą przechodzić na zewnętrzną stronę internetową, aby dokonać zakupu.

Jak założyć sklep na Facebooku?

Jak stworzyć sklep internetowy na Facebooku i zwiększyć w nim sprzedaż? Facebook oferuje możliwość łatwego utworzenia sklepu, nawet jeśli nie jest to pełnoprawny sklep internetowy. Ta funkcja może znacząco wspomóc Twój biznes, generując bezpośrednie przychody. Sekcja sklepu to zakładka, którą możesz dołączyć do swojej strony firmowej na Facebooku, co umożliwia prezentację produktów bezpośrednio na Twoim profilu. To doskonałe rozwiązanie, aby dotrzeć do potencjalnych klientów na Facebooku i zainicjować sprzedaż online.
Sekcja sklep na FB

Aby założyć sklep na Instagramie, potrzebny jest przede wszystkim firmowy fanpage na Facebooku. Mając już stronę firmową na FB, możesz dodać do niej sekcję „Sklep”, a następnie oznaczać produkty na zdjęciach.

Integracja Instagram z WooCommerce

Kolejny krok to integracja platformy WooCommerce i Instagram. Wszelkie zmiany wprowadzone w sklepie WooCommerce są automatycznie synchronizowane z Twoim sklepem Instagram.

Zakupy mobilne

Sekcja sklepu na Instagramie oferuje zakupy na wszystkich urządzeniach mobilnych, pozwalając zaprezentować Twoje produkty na dowolnym ekranie.

Piksel Facebook

Dotrzyj do właściwych osób dzięki Piksel Facebook. Znajdź nowych klientów i zoptymalizuj reklamy pod kątem osób skłonnych do zakupu po odwiedzeniu Twojej witryny.

Sprzedaż wielokanałowa

Integracja Zakupy Google

Zapewnij wygodę zakupów klientom, którzy szukają produktów dostępnych w Twoim sklepie przez wyszukiwarkę Google

Integracja Sklep Facebook

Popularność Facebooka powoduje, że może to być jeden z najważniejszych kanałów sprzedaży dla Twojego sklepu.

Integracja z Allegro

Dzięki integracji możesz bezproblemowo zarządzać aukcjami i sprzedażą sklepu w jednym miejscu.

Sklep internetowy WordPress + WooCommerce

Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy dostosowany do potrzeb Twojej firmy lub marki. Każdy projekt jest unikalny, dlatego potrzebujemy indywidualnej wyceny lub dopasowania do jednego z pakietów sklepu internetowego: Podstawowego, Rozszerzonego, PRO lub Premium.
Sklep Starter
2900 2450 125
/ Per year
Projekt str. głównej
2 modyfikacje projektu
Czas pracy projektanta do 30 godz.
Więcej
Sklep Plus
4400 3850 500
/ Per year
Indywidualny projekt str. głównej
4 modyfikacje projektu
Czas pracy projektanta do 40 godz.
Więcej
Sklep PRO
7400 6450 1500
/ Per year
Indywidualny projekt PRO str. głównej
6 modyfikacji projektu
Czas pracy projektanta do 60 godz.
Więcej

Co powinieneś wiedzieć o sekcji sklep na Facebooku?

Sekcja Sklep na Facebooku umożliwia prezentowanie i sprzedawanie produktów bezpośrednio klientom na platformie. Warto pamiętać, że wszelkie oferowane produkty muszą być zgodne z zasadami obowiązującymi na Facebooku. Dzięki funkcjonalności sklepu na Facebooku zyskujesz możliwość:

Dodawania produktów i informacji o nich

Liczba produktów, które możesz umieścić w sklepie na Facebooku, nie jest ograniczona. Nie jest konieczne przesyłanie całego katalogu jednocześnie, co daje Ci swobodę organizacji według własnych potrzeb.

Organizowanie produktów

Masz możliwość organizowania swoich produktów w kolekcje, tworzenia katalogów, a nawet dodawania tagów do zdjęć, co przyczyni się do zwiększenia ich widoczności na platformach Facebook i Instagram.

Wyróżnienie produktów

Jeśli priorytetem dla Ciebie jest zwiększenie sprzedaży konkretnych produktów, masz możliwość wyróżnienia ich, co skutkuje zwiększeniem ich widoczności i atrakcyjności.

Kontakt z klientami z poziomu strony

Głównym celem Facebooka jest ułatwienie komunikacji. Aktywnie wykorzystaj tę platformę, aby dostarczać klientom informacji na temat produktów, firmy oraz wszelkich treści, które mogą ich zainteresować.

Dostęp do statystyk FB

Sklep na Facebooku oferuje obszerne funkcje monitorowania statystyk. Masz możliwość śledzenia liczby wyświetleń konkretnego produktu oraz analizowania wiadomości z nim związanych.

Integracja Sklep Facebook z WooCommerce

Pamiętaj - korzystanie z funkcji Sklep na Facebooku stanowi doskonałe uzupełnienie Twojego sklepu internetowego. Usługi tej sekcji przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Twojego sklepu online, a aktywny kontakt z użytkownikami na platformie Facebook może wpłynąć na wzrost widoczności i sprzedaży produktów.
Sklep na Facebooku
PLN300 PLN250
Integracja sklepu WordPress ze Sklepem na Facebooku
Integracja bez pakietu sklepu 300 PLN
Zamów integracje

Blog Media House

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe Shopify – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne

Jak ważna jest reklama na Facebooku?

Reklama na Facebooku odgrywa kluczową rolę w dzisiejszym krajobrazie marketingowym, oferując firmom niezrównane możliwości dotarcia do swojej docelowej publiczności. W […]

Jak ważna jest reklama na TikTok?

TikTok stał się jedną z najgorętszych platform społecznościowych w ostatnich latach, przyciągając uwagę milionów użytkowników z całego świata. To miejsce, […]

Jak ważna jest reklama w GOOGLE ADS?

W dzisiejszym cyfrowym świecie reklama odgrywa kluczową rolę w budowaniu marki i osiąganiu sukcesu biznesowego. Wśród licznych platform reklamowych dostępnych […]

Klucz do Pozyskiwania Stałych Klientów

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, stworzenie marki wymaga strategicznego podejścia, a jednym z kluczowych elementów jest korzystanie z publikacji artykułów […]

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe Shopify, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zadzwoń  +48 788 213 089, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową odnośnie strony internetowej