Agencja SEO SEM

Nasza firma specjalizuje się w organicznym pozycjonowaniu stron internetowych i sklepów w Google, a także prowadzeniu działań marketingowych w Internecie.
Audyt SEO strony internetowej
Tworzenie wartościowych treści
Marketing lokalny
Google

Media House SEO

Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem SEO stron opartych na WordPressie. Redagujemy treści podstron oraz artykułów bloga, dbając o ich przyjazność dla wyszukiwarki Google i efektywne pozycjonowanie. Ponadto przygotowujemy i wdrażamy strategie budowania wizerunku firm w internecie.

Jako niezależna Agencja SEO specjalizujemy się w organicznym pozycjonowaniu stron internetowych oraz sklepów, co stanowi najbardziej efektywną formę marketingu internetowego. Połączenie umiejętności z zakresu SEO z doświadczeniem w kampaniach Google Ads pozwala nam osiągać wysokie wyniki w Google oraz skutecznie realizować kampanie internetowe zwiększające zasięg. Nasze podejście do pozycjonowania opiera się na innowacyjności, a branża SEO nie ma dla nas tajemnic.

Audyt Twojej strony i konkurencji

Na pozycję strony internetowej w Internecie wpływa ponad 100 różnych czynników. Przed rozpoczęciem prac nad stroną, przeprowadzimy dokładny audyt, identyfikując elementy wymagające poprawy. Dodatkowo, przedstawimy konkretne rozwiązania mające na celu usprawnienie tych obszarów.

Content Marketing

Przygotujemy wartościowe treści na Twoją stronę, pomagając Ci dotrzeć do potencjalnych klientów. Unikalne treści są kluczowe nie tylko dla efektywnego pozycjonowania stron w Google, ale przede wszystkim dla przyciągnięcia uwagi użytkownika. Chcemy, aby pozostawał na Twojej stronie dłużej i polecał ją swoim znajomym.

Link Building

Link Building to proces tworzenia sieci powiązań z Twoją stroną. Tu również podstawową zasadą jest jakość, a nie ilość, co gwarantuje stały wzrost ruchu na Twojej stronie.

Media społecznościowe

Media społecznościowe stanowią obecnie niezbędny element strategii promocji firm i marek w Internecie. Są również nieocenionym miejscem kontaktu z Twoimi klientami. Tylko na Facebooku jest obecnych aż 16 milionów użytkowników z Polski.

Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Pozycjonowanie Google

Pokaż swoją firmę, markę w usługach Google i docieraj do milionów klientów w Polsce i w internecie na całym świecie

Pozycjonowanie stron SEO

Zadbamy o pozycję SEO Twojej strony WordPress, poprawimy wyniki wyszukiwania organicznego w Google

Kampanie AdWords

Rozwijaj swoją firmę i osiągaj cele dla Twojej strony WordPress dzięki odpowiednim kampaniom Google Ads.

Pozycjonowanie strony cennik SEO

Cennik pozycjonowania strony WordPress: Przedstawiamy przykładową kalkulację kosztów wykonania pozycjonowania strony WordPress, wraz z zestawieniem kluczowych czynników wpływających na cenę.
Strona SEO
od 100 125
/ Per year
Podstawowe SEO
SEO WordPress
Optymalizacja strony
Więcej
Strona optymalizacja
od 150 500
/ Per year
Audyt strony
Cache'owanie strony
Optymalizacja elementów strony
Więcej
Kampanie Google Ads
od 350 1500
/ Per year
Kampania targetowana do potencjalnych klientów
Reklamy w Google, Mapy Google, Youtube, Zakupy Google
Więcej

Reklama natywna – PPC

Niezmiernie ważne jest, aby Twoja strona była zauważalna dla wyszukiwarek, co ułatwi użytkownikom jej odnalezienie.

PPC – Pay Per Click

Rozszerzaj zasięg swoich treści i promuj swoją stronę, wykorzystując nowoczesne technologie marketingowe! Dzięki narzędziom analitycznym pomożemy Ci zidentyfikować najskuteczniejsze formy promocji, które przyczynią się do wzrostu zysków Twojej firmy.

PPC – Pay per Click (płać za kliknięcie) to model opłat za płatną reklamę w wyszukiwarkach, znany także jako wyniki płatne. Wyniki płatne są zazwyczaj oznaczone etykietą „Reklama” i pojawiają się obok wyników organicznych.

Marketing w wyszukiwarkach – SEM

SEM = SEO + PPC

Marketing internetowy służy poprawianiu dostępu użytkownika do strony www poprzez zwiększenie jego widoczności w wyszukiwarkach.

Marketing w wyszukiwarkach – SEM (Search Engine Marketing) to ogół działań promocyjnych, które mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji strony internetowej w (zarówno organicznych – SEO, jak i płatnych – PPC) wynikach wyszukiwania, na wybrane słowa, frazy kluczowe wpisywane przez użytkowników w zapytaniu do wyszukiwarki.

Pozycjonowanie w Google SEO/SEM

Skuteczne pozycjonowanie organiczne stron i sklepów oraz kampanie Google Ads

Pozycjonowanie Google SEO/SEM

  • Pozycjonowanie strona WordPress
  • Pozycjonowanie abonamentowe
  • Content marketing i Copywriting

Blog Media House

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe Shopify – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne

Jak ważna jest reklama na Facebooku?

Reklama na Facebooku odgrywa kluczową rolę w dzisiejszym krajobrazie marketingowym, oferując firmom niezrównane możliwości dotarcia do swojej docelowej publiczności. W […]

Jak ważna jest reklama na TikTok?

TikTok stał się jedną z najgorętszych platform społecznościowych w ostatnich latach, przyciągając uwagę milionów użytkowników z całego świata. To miejsce, […]

Jak ważna jest reklama w GOOGLE ADS?

W dzisiejszym cyfrowym świecie reklama odgrywa kluczową rolę w budowaniu marki i osiąganiu sukcesu biznesowego. Wśród licznych platform reklamowych dostępnych […]

Klucz do Pozyskiwania Stałych Klientów

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, stworzenie marki wymaga strategicznego podejścia, a jednym z kluczowych elementów jest korzystanie z publikacji artykułów […]

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe Shopify, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zadzwoń  +48 788 213 089, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową odnośnie strony internetowej