Tworzenie sklepów internetowych

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu różnorodnych sklepów internetowych, w tym tych bez abonamentu, platform B2B, sklepów dropshipping, oraz dedykowanych sklepów opartych na platformach WordPress i Shopify.
Intuicyjne dla Twoich Klientów
Przyjazne wyszukiwarce Google
Nieograniczone możliwości rozwoju

Tworzenie sklepów internetowych

Sklep internetowy to automatyczna, wszechstronna platforma sprzedażowa, dostępna przez całą dobę, przez 365 dni w roku.

Obecność w internecie, zwłaszcza poprzez sklep internetowy, stała się nieodzowna dla firm dążących do rozwoju. Tworzenie sklepu online nie tylko jest często bardziej kosztową efektywną alternatywą niż sklep stacjonarny, ale również często stanowi doskonałe uzupełnienie dla niego.

Inteligentne rozwiązania sprzedażowe

Zadbamy o inteligentne rozwiązania sprzedażowe Twojego sklepu. Dostosujemy wygląd sklepu tak, aby ułatwić dokonywanie zakupów.

Sklepy gotowe do sprzedaży

Wdrożymy dla Ciebie sklepy gotowe do sprzedaży, dostosowany do Twoich oczekiwań i potrzeb biznesowych. Każdy sklep jest przygotowany według konkretnych wytycznych i posiada indywidualny projekt!

Utrzymanie i bezpieczeństwo sklepu

Zadbamy o Twój sklep internetowy, gwarantujemy jego bezpieczeństwo i poufność. Wprowadzimy szereg usprawnień, które umożliwią rozwój sklepu. Dbamy codziennie o sklep i rozwijamy go, a Ty rozwijasz swój biznes.

Rozwój i zwiększenie sprzedaży

Rozwijamy sklep, podążamy za trendami i wzrostem Twojej firmy. Razem z Tobą zaplanujemy działania marketingowe, zbudujemy społeczność klientów poprzez działania w Social Media lub pomożemy wejść na rynki międzynarodowe.

Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o Shopify

Platforma WordPress + WooCommerce dostarcza wszystkich narzędzi potrzebnych do skutecznej sprzedaży online. Stworzymy dla Ciebie nowoczesny sklep internetowy, dbając o jego atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Nasze sklepy internetowe charakteryzują się elastycznością, funkcjonalnością i przyjaznością dla użytkowników. Odkryj rozwiązania, które pomogą osiągnąć Ci sukces w sprzedaży online!
Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe, które sprawnie realizują wszelkie procesy zakupowe. Odpowiednio zaprojektowany e-sklep ma główny wpływ zarówno na ruch na stronie, jak i na poziom sprzedaży.

Sklep dropshipping

Dropshipping to światowy trend w e-sklepach. Tworzymy sklepy internetowe dropshipping, które pozwalają prowadzić sklep internetowy bez zarządzania zapasami lub zajmowania się wysyłką.

Sklepy Marketplace

Zaprojektujemy platformę Marketplace dla Ciebie. Dzięki połączeniu WordPress + WooCommerce możesz zmienić sklep internetowy w e-rynek z wieloma dostawcami, produktami i ustawieniami płatności.

Sklepy B2B

Sprzedajesz produkty, usługi jedynie firmom lub partnerom biznesowym? Tworzymy sklepy internetowe B2B, pozwalające na stworzenie całego systemu oferty biznesowej, która jest płynnie powiązana z Twoim sklepem.

Gotowy sklep internetowy

Gotowy sklep internetowy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elastyczność. Duża ilość dostępnych modułów i wtyczek pozwala dopasować sklep internetowy do Ciebie i potrzeb Twoich klientów.

Sklepy dedykowane

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb Twojego biznesu. Dedykowany sklep WordPress to dedykowane wtyczki, funkcjonalności lub rozwiązania e-commerce klasy premium.

Sklep internetowy Shopify

Tworzymy sklepy internetowe dla Ciebie, Twojej firmy lub marki. Każdy projekt jest indywidualny, dlatego oferujemy dostosowaną wycenę lub pomoc w wyborze pakietu sklepu internetowego: Podstawowego, Rozszerzonego lub PRO.
Sklep Starter
2700 za 2050 125
/ Per year
Projekt str. głównej
2 modyfikacje projektu
Czas pracy projektanta do 30 godz.
Więcej
Sklep Plus
4300 za 3700 500
/ Per year
Indywidualny projekt str. głównej
4 modyfikacje projektu
Czas pracy projektanta do 40 godz.
Więcej
Sklep PRO
5800 za 5250 1500
/ Per year
Indywidualny projekt PRO str. głównej
6 modyfikacji projektu
Czas pracy projektanta do 60 godz.
Więcej

Dodatkowe integracje sklepu internetowego

Shopify jest najbardziej konfigurowalną i elastyczną platformą e-Commerce do budowania biznesu i sklepów internetowych. Dzięki integracjom możesz uzyskać dodatkowe funkcjonalności i optymalizować codzienną pracę.
Integracje płatności
Już od 200 125
/ Per year
Integracja Tpay | Przelewy24 | PayU | DotPay | Paynow | Blue Media | PayPal | Stripe | Klarna | Apple Pay
Więcej
Integracje wysyłki
już od 250 500
/ Per year
Integracja InPost | Kurier DPD, DHL, UPS | Brokerzy Furgonetka, Apaczka | eNadawca Poczta Polska
Więcej
Dodatkowe rozszerzenia
Już od 100 1500
/ Per year
Waitlist | Porzucony koszyk | Porównywarka produktów | Zestawy produktów | Produkt na miarę | Rozbudowane promocje | Maile transakcyjne
Więcej

Tworzenie sklepów internetowych to proces

Naszym celem jest stworzenie nie tylko estetycznego i funkcjonalnego sklepu internetowego, ale przede wszystkim zrobienie tego w sposób profesjonalny. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakładania i prowadzenia sklepu, aby efekt współpracy satysfakcjonował obie strony.

Tworzenie sklepu internetowego to wyzwanie, które niesie ze sobą wiele zadań. Codzienna obsługa klientów i zamówień, dodawanie nowych produktów oraz kreowanie ofert i promocji wymagają systematycznej uwagi. Z biegiem czasu, doświadczenia codzienne mogą wywołać potrzebę dodatkowych funkcji i optymalizacji pracy sklepu. W każdym etapie rozwoju sklepu jesteśmy gotowi dodać nowe funkcje lub zintegrować różne sposoby płatności, systemy dostawowe, magazynowe, współpracę z hurtowniami czy nowatorskie narzędzia marketingowe.

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię na każdym etapie zakładania i prowadzenia sklepu internetowego. Nasze bogate doświadczenie nauczyło nas, jak skutecznie dbać o sklepy naszych klientów, umożliwiając im sprawną i efektywną rozbudowę biznesu online. Wybierając nas do stworzenia sklepu internetowego, zyskujesz dostęp do naszej obszernej ekspertyzy oraz dedykowanej bazy wiedzy, dostępnej na naszym blogu, gdzie publikujemy treści związane z e-commerce.

Doradztwo dedykowanego specjalisty e-Commerce

Jesteśmy gotowi kompleksowo wesprzeć Twój e-biznes. Czy potrzebujesz rozszerzyć funkcjonalność sklepu? Czy masz wątpliwości dotyczące aktualizacji WooCommerce lub wtyczek? Oferujemy wsparcie specjalistów e-commerce o różnych specjalnościach: dedykowanego opiekuna e-commerce, grafika, programisty, eksperta SEO. Zagwarantujemy pełną obsługę techniczną Twojego sklepu, monitorując jego działanie na bieżąco. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy rozwijać e-handel w przyszłości.

Administracja sklepu internetowego

Administracja sklepu internetowego Shopify to kompleksowa opieka techniczna, obejmująca kwestie bezpieczeństwa, aktualizacji, tworzenia kopii zapasowych, a także wszelkie prace związane z rozbudową strony czy dodawaniem nowych treści, takie jak wprowadzanie wpisów.
Mały sklep
140 125
miesiąc/ Per year
Podstawowy pakiet wsparcia zapewniający pełną obsługę w zakresie aktualizacji i bezpieczeństwa
Aktualizacje WordPress i wtyczek - 2 raz w miesiącu
Obsługa zgłoszeń i pytań klienta tylko e-mail
Prace programistyczne, graficzne, wprowadzanie treści - brak w pakiecie
Więcej
Duży sklep
210 500
Miesiąc/ Per year
Pakiet rozszerzony zapewnia pełen komfort w przypadku często aktualizowanych sklepów
Aktualizacje WordPress i wtyczek - 2 razy w miesiącu
Obsługa zgłoszeń i pytań klienta tylko e-mail
Prace programistyczne, graficzne, wprowadzanie treści - brak w pakiecie
Więcej
Dodatkowe zmiany
od 50 1500
/ Per year
Edycja WooCommerce (dodawanie i edycja treści, projekty grafik do sklepu) – 50 zł/godz.
Wsparcie WooCommerce (rozwój i modyfikacje sklepu WooCommerce, front-end-development) – 90 zł/godz.
WooCommerce Development (prace programistyczne PHP) – 140 zł/godz.
Więcej

Blog Media House

Strony internetowe WordPress – Sklepy internetowe Shopify – Pozycjonowanie SEO – Media społecznościowe – Branding – Identyfikacja wizualna – Projektowanie graficzne

Jak ważna jest reklama na Facebooku?

Reklama na Facebooku odgrywa kluczową rolę w dzisiejszym krajobrazie marketingowym, oferując firmom niezrównane możliwości dotarcia do swojej docelowej publiczności. W […]

Jak ważna jest reklama na TikTok?

TikTok stał się jedną z najgorętszych platform społecznościowych w ostatnich latach, przyciągając uwagę milionów użytkowników z całego świata. To miejsce, […]

Jak ważna jest reklama w GOOGLE ADS?

W dzisiejszym cyfrowym świecie reklama odgrywa kluczową rolę w budowaniu marki i osiąganiu sukcesu biznesowego. Wśród licznych platform reklamowych dostępnych […]

Klucz do Pozyskiwania Stałych Klientów

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, stworzenie marki wymaga strategicznego podejścia, a jednym z kluczowych elementów jest korzystanie z publikacji artykułów […]

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe Shopify, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
Zadzwoń  +48 788 213 089, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową odnośnie strony internetowej